27 Nisan 2013 Cumartesi

Safkan | Jennifer L. Armentrout - Kitap Tanıtımı


Melez Sözleşmeleri 2 Safkan

Yazar: Jennifer L. Armentrout
Çevirmen: Bilge Nihan Zileli Alkım
Yayınevi: DEX
Sayfa Sayısı: 412

Bir yanda ihtiyaçlar. Bir yanda kader...

Doğaüstü bir yaratık olmak tam olarak muhteşem bir şey değil; özellikle her gittiğin yere "diğer yarının" da gittiği düşünülürse. Seth, eğitimde, ders dışında ve hatta yatak odasında Alexandriayla birlikte ve bu hiç de eğlenceli değil. Aralarındaki bağın kabuslardan uzak kalmak gibi faydaları da var ama Alexin safkan yasak aşkı Aidena olan hisleri üzerinde hiçbir etkisi yok. Ya da Aidenın onun için feda edecekleri üzerinde.

İblisler binayı istila edip öğrencilere saldırınca tanrılar furileri salıyor üzerlerine. Furiler, öğrencilere ve tanrılara karşı en ufak tehdidi ortadan kaldırmakla görevliler, buna Alex ve diğer Apollyon Seth de dahil. Bu sorunlar yetmezmiş gibi, gizemli bir varlık Sethi tehdit ediyor, Alex de tehlikede. İşin içine tanrılar girince bazı kararlardan geri dönmek çok ama çok zor. Alexandria kaderinde yazanla bilinmez arasında bir seçim yapacak. 

Safkan, Melez Sözleşmeleri serisinin ikinci kitabıdır.
Serinin ilk kitabı ''Melez'' hakkındaki yorumum için tıklayın!

2 yorum:

  1. BEN VE ARKADAŞIM BLOG TURU DÜZENLİYORUZ SENİN BULUNDUĞUN BİR BLOG YOKSA VE İLGİLENİRSEN ARKADAŞIMA ULAŞIR MISIN? https://plus.google.com/112398695128207702849/posts

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tabiki ilgilenirim. Size verdiğiniz adresten ulaşıp cevabını yazacağım.

      Sil

 

Subscribe to our Newsletter

Contact our Support

Email us: Support@templateism.com

Our Team Memebers