23 Mayıs 2013 Perşembe

#Waiting on Wednesday – Çıkması İçin Sabırsızlanıyorum!!!


Tuğçe'nin Kitaplığı ''Çıkması İçin Sabırsızlandığımız Kitaplar'' başlığı altında bir etkinlik başlatmış ve bende etkinliği beğendiğim için katılmak istedim.Tuğçe'nin Kitaplığı'nın çıkması için sabırsızlandığı kitaba göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir süredir blogumu takip edenler benim az çok hangi kitabın çıkması için sabırsızlanğımı tahmin edebilirler.Bir kaç haftadır Jennifer L.Armentrout'un Melez Sözleşmeleri serisinin kitaplarını sırasıyla okuyup blogta paylaşıyordum.Şuan serinin 3. kitabı olan 'Tanrı'dayım.Çıkması için sabırsızlandığım kitap ise serinin dördüncü kitabı ''Apollyon''.Serinin devam kitaplarına bakılırsa Apollyon da beklentilerimi boşa çıkarmayacak gibi gözüküyor.

Apollyon henüz çeviride olduğu için tanıtım yazısı ya da arka kapak yazısı paylaşılmadı.O yüzden bende yazarın kendi sitesinde paylaştığı ingilizce tanıtımı ekledim.Daha fazla uzatmadan kitap hakkındaki bilgileri paylaşalım.İşte Mai Kalem'in 'Çıkması İçin Sabırsızlandığı Kitap':


Kitap Adı:Apollyon
Bulunduğu Seri:Melez Sözleşmeleri #4
Yazar:Jennifer L.Armentrout
Yayınevi:DEX
Goodreads Puanı:(726 oy ile) 3,681 


(Apollyon,Melez Sözleşmeleri serisinin 4.kitabıdır.)


 -Tanıtım-
 Fate isn’t something to mess with… and now, neither is Alex.
Alex has always feared two things: losing herself in the Awakening and being placed on the Elixir. But love has always been stronger than Fate, and Aiden St. Delphi is willing to make war on the gods—and Alex herself—to bring her back.
The gods have killed thousands and could destroy entire cities in their quest to stop Seth from taking Alex’s power and becoming the all-powerful God Killer. But breaking Alex’s connection to Seth isn’t the only problem. There are a few pesky little loopholes in the whole “an Apollyon can’t be killed” theory, and the only person who might know how to stop the destruction has been dead for centuries.
Finding their way past the barriers that guard the Underworld, searching for one soul among countless millions, and then somehow returning will be hard enough. Alex might be able to keep Seth from becoming the God Killer… or she might become the God Killer herself.


Goodreads | Jennifer L.Armentrout's Website

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Subscribe to our Newsletter

Contact our Support

Email us: Support@templateism.com

Our Team Memebers