24 Haziran 2013 Pazartesi

Mai Kalem Yokken Neler Oldu?Evet sizinde bildiğiniz gibi bir süredir blogta yoktum.Ne bir kitap yorumu yazabiliyordum ne de kitaplardan ve filmlerden yeni haberleri paylaşabiliyordum.Ama uzun bir aradan sonra Mai Kalem artık geri döndü!
Bu geri dönüş sonrasında da ilk paylaşım olarak ben buralarda yokken kitap ve film dünyasında neler olmuş onları paylaşmak istedim.Bakın bakalım Mai Kalem buralarda yokken neler yaşanmış:


-Percy Jackson ve Olimposlular:Canavarlar Denizi filminden bir çok karakter posteri ve film afişi yayınlandı.-Kitabını severek okuduğum ve filmini büyük merakla beklediğim Divergent/Uyumsuz serisinin ilk kitabının filminden birçok yeni kare yayınlandı.


-Vampir Akademisi serisinin ilk kitabı için film çekimlerinin başladığını biliyorduk.Geçtiğimiz günlerde ise filmde oynayacak bazı karakterlerin kimler olduğu ve serinin geçeceği okul olan ''Aziz Vladimir Akademisi'' için seçilen okulun bir resmi yayınlandı.
-The Hobbit'in 2.filmi olan The Desolation of Smaug/Smaug'un Viranesi 'nin iddalı fragmanı yayınlandı.
Evet şimdilik benden bu kadar.Yeni haberler geldikçe bende yayınlamaya çalışacağım.Bu arada yeni kitap yorumları ve bir sürpriz ile çok yakında sizlerleyim.Lütfen takipte kalın!

Resim Kaynak:
http://percyjackson.tumblr.com/
Ön Okumalar Facebook

2 yorum:

 

Subscribe to our Newsletter

Contact our Support

Email us: Support@templateism.com

Our Team Memebers