5 Mart 2015 Perşembe

21.Gün | Kass Morgan: Tanıtım ve Ön Okuma

"Dünya'da Yalnız Olduklarını Sanıyorlardı. Yanılmışlardı."

Kitap:21.Gün
Yazar:Kass Morgan
Yayınevi:Go! Kitap
Sayfa Sayısı:312
Tür:Bilimkurgu

Yüz grubunun Dünya’ya ayak basmasının üzerinden 21 gün geçmiştir. İçlerinden birinin uğradığı ölümcül saldırının ardından Dünya’da yalnız olmadıklarını anlayan grup üyeleri yaşadıkları şoku atlatamadan birer birer hastalanmaya başlarlar. Belirtiler radyasyon zehirlenmesini işaret etmektedir. Aynı gün ele geçirecekleri Dünyalı kızın onlara söyleyeceği çok şey vardır. Onların, Dünya’ya ayak basan ilk Koloniciler olmadığı gibi…WELLS, grubun güvenliğini sağlamak için canla başla çalışırken CLARKE diğer Kolonicileri bulmak için kamptan ayrılacak, BELLAMY ise ne pahasına olursa olsun kız kardeşini bulacaktır. Gemide kalan GLASS ise hayatının aşkı ile kendi hayatı arasında bir seçim yapmak zorundadır. New York Times çoksatarı THE 100 kitabının devamı olan 21. Gün’de sırlar bir bir açığa çıkarken inançlar sınanıyor ve ilişkiler sınavdan geçiriliyor.

Merhaba! Bugün daha önceden severek okuduğum ve şurada da incelemesini yaptığım Kass Morgan'ın yazdığı The 100 serisinin devam kitabı olan "21.Gün" hakkında bir şeyler paylaşacağım. Ben 21.Gün'ü merakla bekliyorum. İlk kitabı okuyup sevmiştim ama biraz daha aksiyon beklemiştim, sonra da dizisinin ilk sezonunu izlemiştim. İkinci sezona geçmek içinse serinin ikinci kitabının çıkmasını bekliyordum ki sonunda o da çıkıyor. Yani bunu okuduktan sonra hemen ikinci sezona başlayabilirim. :D 

Bu postta da 21.Gün hakkındaki tanıtım yazısına ve kitabın ilk bölümünden bir ön okumaya göz atabilirsiniz. 21.Gün'ü merakla bekleyen başka kimler var? ;)

-Ön Okuma-

2 yorum:

  1. İlk kitabın yorumuna bayıldım eline sağlık :) Ben iki kitabıda alıp yolculuk esnasında keyifle bitirdim. 2.kitap yeni çıktı sayılır acaba 3.sü ne zaman çevrilir kitabevi bununla ilgili bildirim yayınlıyor mu biliyor musunuz??

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim, beğenmene sevindim :) İkinci kitap yeni çıktığı için yayınevi henüz son kitap ile ilgili bir paylaşım yapmadı. Ama Go Kitap serilerin devam kitaplarını çıkarmakta arayı çok fazla uzatmıyor. Son kitap olan "Homecoming"(Eve Dönüş) de bir-iki aya çıkar diye düşünüyorum.

      Sil

 

Subscribe to our Newsletter

Contact our Support

Email us: Support@templateism.com

Our Team Memebers