10 Haziran 2015 Çarşamba

Kitap Tanıtımı: İşgalci | Melissa Landers

"İşgale Hazır Mısınız?"

Kitap:İşgalci
Yazar:Melissa Landers
Yayınevi:Go Kitap
Sayfa Sayısı:424
Tür:Bilimkurgu
UZAYLILAR İNSANLARLA İTTİFAKA HAZIRLANIYOR. Bu kez de Dünyalı Cara Sweeney, L'eihrlilerin konuğu.L'eihrli erkek arkadaşı Aelyx'i, iki gezegen arasındaki ilişkileri yoluna koymak için, Dünya'ya gönderdikten sonra yabancı bir gezegende bir başına kalan Cara'nın etrafı onu istemeyen klonlarla çevrilmiştir. Hatta Aelyx'in evcil hayvanı bile ondan nefret eder. Yeni hayatına uyum sağlamak için her yolu deneyen Cara, çok geçmeden bu gezegende Aelyx ile mutlu olup olmayacağını sorgulamaya başlar. 
Dünya'daki Aelyx'in durumu da Cara'nınkinden farklı değildir. Birbiri ardına düzenlenen suikastların hedefindeki Aelyx Dünya-L'eihr ilişkilerini güçlendirmek için yoğun bir halkla ilişkiler kampanyası yürütmeye çalışır. Dünya hükümetlerinin vatandaşlarından gizlediği küresel su krizine çözüm getirecek teknoloji L'eihrlilerin elindedir ama bu teknolojiyi Dünyalılarla paylaşmaları ancak ittifak kurmalarıyla mümkündür. Ancak her iki taraftan da yükselen itirazlar ve ittifakı baltalayacak şiddet eylemleriyle Cara'nın da Aelyx'in de işleri hiç de kolay değildir. İki genç aşık, bir yandan gezegenlerinin geleceği için canla başla mücadele ederken bir yandan da birbirlerinden sayısız ışık yılı uzakta ayrılık acısına katlanmaya çalışır... ta ki dünyalarına yönelik bir tehdit onları yeniden birleştirene dek. 
Yeyyy! Yeni kitap tanıtımı. İlk kitabı birkaç ay önce Go! Kitap'tan çıkan Alienated serisinin ikinci kitabı "İşgalci" 15 Haziran'da satışa sunulmaya hazırlanıyor. Ben bu serinin kapaklarını çok seviyorum. Çok hoşlar, İşgalci'nin kapağı da gerçekten ilgi çekici. İlk kitap sevdiğimi hatırlıyorum ve bu kitapta neler olacak biraz merak ediyorum. Bakalım en kısa sürede okumaya çalışacağım ;)0 yorum:

Yorum Gönder

 

Subscribe to our Newsletter

Contact our Support

Email us: Support@templateism.com

Our Team Memebers